Skříně do ložnice

Potřebujete prostornou ale zároveň funkční skříň do ložnice? Kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart a nechte vše na nás. Vyrobíme vám skříně do ložnice na míru vašim představám a přáním. Skříně do ložnice od nás poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení i jiné věci. Skříně do ložnice mohou mít prosklené, otevírací nebo posuvné dveře a také různé zásuvky v podobě šuplíků na drobnosti.

Skříně do ložnice z masivu

Šatní skříně do ložnice z masivu patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější skříně do ložnice. Nabízejí dostatek úložného prostoru pro šaty a různé oblečení či jiné věci. Pokud se rozhodnete pro pořízení šatní skříně do ložnice z masivu, můžete si u nás vybrat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří šatní skříně do ložnice z masivu buku nebo dubu. Dle vašeho přání a potřeb vám vyrobíme šatní skříně do ložnice z masivu, které vám bude každý závidět.

Skříně do ložnice s posuvnými dveřmi

Skříně do ložnice s posuvnými dveřmi

Skříně do ložnice s posuvnými dveřmi jsou tím pravým doplňkem do menších ložnic. Předností skříní do ložnice s posuvnými dveřmi je především to, že opticky zvětšují místnost, mají delší životnost a jednodušší otevírání. Naše Truhlářství Linhart nabízí varianty se zrcadlem, šatní skříně do ložnice s posuvnými dveřmi v různých barvách a velikostech. Záleží pouze na vás, jakou barvu či variantu skříní do ložnice s posuvnými dveřmi vyberete.

Pro získání inspirace si prohlédněte naši fotogalerii

Více z této kategorie: Skříně na míru Plzeň »