Skříně na míru Plzeň

Potřebujete šikovně ukrýt oblečení, ale málo místa pro jeho uložení? Naše Truhlářství Linhart vám nabízí šatních skříně na míru různých parametrů a dekorů. Skříně na míru od nás jsou praktické, prostorné a přesto designové. Vyberte si tu nejlepší šatní skříň na míru za bezkonkurenční cenu.

Šatní skříně Truhlářství Linhart 

Šatní skříně jsou základním úložným prostorem každé domácnosti. Vyrábíme šatní skříně tak, abyste v nich bez problémů udrželi přehled a pořádek a to jak sezónního, tak nejčastěji nošených věcí. Šatní skříně od nás mají dostatek prostoru na ramínka, dostatek zásuvek, polic ale i tolik praktických organizérů.

Šatní skříně Truhlářství Linhart

Skříně s posuvnými dveřmi 

Skříně s posuvnými dveřmi jsou tím pravým doplňkem do menších interiérů, ale skvěle se hodí i pro velkou halu, obývací pokoj i malou ložnici. Předností skříní s posuvnými dveřmi je především to, že opticky zvětšují místnosti, mají delší životnost a jednodušší otevírání. Je to skvělý nápad jak vybavit domácí šatnu. Naše Truhlářství Linhart nabízí varianty se zrcadlem a bílé šatní skříně s posuvnými dveřmi. Záleží pouze na vás, jakou barvu či variantu skříní s posuvnými dveřmi vyberete.

Skříně do předsíně 

Skříně do předsíně od naší firmy Truhlářství Linhart se vyznačují maximálním využitím vnitřního prostoru při minimalizaci vnějších rozměrů. Vyrobíme pro vás skříně do předsíně dle vašich přání a potřeb. Velmi oblíbené jsou šatní skříně se zrcadlem, které opticky zvětší prostor. Naše truhlářství nabízí skříně do předsíně různých barev a velikostí.

Skříně do dětského pokoje truhlářství linhartr

Skříně do dětského pokoje 

Vyrobíme pro vás skříně do dětského pokoje, které budou bezpečné, praktické a také krásné. Skříně do dětského pokoje od nás skvěle doladí celý pokojíček, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy uklizeně a uspořádaně. Dle vašeho přání a představ vám vyrobíme šatní skříně do dětského pokoje kombinací polic a šatních tyčí, mohou být vybaveny zásuvkami na pojezdech a podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně do dětského pokoje dvoudvéřové nebo třídvéřové

Pro získání inspirace si prohlédněte naši fotogalerii