Skříně z masivu

Toužíte po skříni z masivu, kterou vám bude závidět každá návštěva? Pak jste tu správně. Vyrobíme vám elegantní a kvalitně zpracovanou skříň z masivu dle vašich přání a představ. Skříně z masivu od nás jsou vhodné nejen do ložnice, obývacího či dětského pokoje, ale skvěle se budou vyjímat na chatě či chalupě. Šatní skříně z masivu vyrábíme z kvalitního dřeva a jsou lakovány ekologickým, zdravotně nezávadným nátěrem.

Šatní skříně z masivu

Šatní skříně z masivu jsou nejenom praktické, ale také velmi pěkné. V nabídce naší firmy Truhlářství Linhart jsou šatní skříně z borovice, smrku, dubu a buku. Díky své praktičnosti v nich můžete systematicky roztřídit a uložit oblečení podle sezónních potřeb. Šatní skříně z masivu se hodí všude a díky své neutrální barvě se dají snadno zkombinovat. Můžete si zvolit variantu se zrcadlem i různé uspořádání vnitřního prostoru.

Skříně z masivu truhlarstvi linhart

Skříně do ložnice z masivu

Šatní skříně do ložnice z masivu patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější skříně do ložnice. Nabízejí dostatek úložného prostoru pro šaty a různé oblečení či jiné věci. Pokud se rozhodnete pro pořízení šatní skříně do ložnice z masivu, můžete si u nás vybrat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří šatní skříně do ložnice z masivu buku nebo dubu. Dle vašeho přání a potřeb vám vyrobíme šatní skříně do ložnice z masivu, které vám bude každý závidět. 

Skříně do ložnice z masivu

Pro získání inspirace si prohlédněte naši fotogalerii

Více z této kategorie: « Skříně na míru Plzeň